Един златен и два сребърни медала за БК „Априлец” на държавния шампионат в Ямбол

Един златен и два сребърни медала спечели Боксов клуб „Априлец” – община „Тунджа” на Държавния личен шампионат по бокс, който се проведе в Ямбол в зала „Диана”.И тримата им състезатели – братята – Катин, Даниел и Боян Асенови, стигнаха до финалите.
Треньорът Димитър Мутафов отново не позволи да се състои двубой между двамата братя Боян и Даниел Асенови, които се състезават в една и съща категория – 56 кг. Боян не излезе на ринга и затова Даниел спечели със служебна победа златен медал, а за Боян остана сребърният.
В категория 60 кг Катин остана втори, след като загуби от Кирил Русинов  с 3:0 съдийски гласа.

delnik.net

Пълен запис на финалите при мъжете и жените може да видите на ФБ страницата на Радио 999!