Обратно към категорията

6 титли и сребро за атлетите на „Радио 999″ от турнир в Габрово

6 титли и сребро за атлетите на „Радио 999″ от турнир в ГабровоМного силно представяне регистрираха състезателите от ямболския клуб по лека атлетика Радио 999 на провелия се в Габрово  турнир „Никола Данчев“. Възпитаниците на Петрана Чамова спечелиха  6 златни и един сребърен медал. Пламен Драганов победи във възрастовата си група на 400 метра с 53.92, което е лично постижение за държавния шампион. Първа е и Паолина Иванова в бягането на 400 метра при девойките, а втора остана Полина Иванова. В бягането на 800 метра при юношите младша възраст Антон Гатев е първи с лично постижение -2.09.20мин.

С две титли се отчете Денислав Желязков при 14- годишните, съответно на 60 и на 600 метра. При жените Добрина Шатърова е първа на 100 метра.Трябва да се отбележат и четвъртото място на гюле на държавния вицешампион в многобоя от зимата Ивайло Москов, който прави в Габрово и лично постижение на 800 метра. Деляна Начева е  пета на 600 метра.

Източник: yambolsport.net